W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt Aplikacji

Nr ref. GD/1217/ARC/WAW

Zadania:

  • Projektowanie, implementacja oraz utrzymanie aplikacji webowych oraz interfejsów ramach architektury korporacyjnej;
  • Techniczna koordynacja kilkuosobowego zespołu developerów pracujących na projektach oraz zarządzanie wszystkimi aspektami technicznymi realizowanych projektów;
  • Współpraca z globalnym zespołem architektów oraz zespołem Rozwoju Produktu w celu identyfikacji wymagań funkcjonalnych i implementacji tych wymagań;
  • Projektowanie architektury w oparciu o najnowsze frameworki;
  • Dzielenie prac projektowych i dystrybucja zadań do developerów;
  • Śledzenie postępu prac developerskich;
  • Koordynacja przekazania rozwiązania na środowisko produkcyjne;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji tworzonych w JAVA;
  • Doświadczenie w rozwoju rozproszonych, skalowalnych, wydajnych rozwiązań w architekturze SOA;
  • Wiedza ekspercka w obszaru JAVA 8 (JEE, Spring, XML, XSLT, HTML, Spring WebFlow, Spring Webservices, Servlets, JDBC, Struts, JDBC, Axis, JSF);
  • Zaawansowana wiedza z obszary bezpieczeństwa aplikacji webowych, zarządzania sesjami, relacyjnych baz danych, środowiska Linux, JBoss, kompatybilności przeglądarek internetowych;
  • Doświadczenie w projektach realizowanych w metodykach zwinnych (SCRUM);
  • Doświadczenie w realizacji projektów od fazy analizy wymagań po fazę implementacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;