Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili prowadzimy rekrutację, dla jednego z naszych Klientów – międzynarodowej firmy software’owej, która tworzy swoje oprogramowanie w kilku obszarach m. in. przemysł kosmicznych, transport czy finanse, osób na stanowisko:

C/C++ Developer with QT Library
Nr Ref.: MJ/SEQT/WAW/617

Zadania:

  • Rozwój aplikacji z warstwą GUI z wykorzystaniem biblioteki QT
  • Implementacja, weryfikacja i walidacja oprogramowania dla projektów z obszaru przemysłu kosmicznego
  • Analiza architektury i rewidowanie błędów w systemie oprogramowania
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Komercyjne doświadczenie w zakresie programowania w języku C/C++ z wykorzystaniem biblioteki QT
  • Znajomość systemów Linux i projektowania oprogramowania miękkiego
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość Matlab, Python, Enterprise Architect

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy