W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, która tworzy swoje rozwiązania dla kilku obszarów biznesowych, m. in. przemysł kosmiczny czy obronność granic państwa, poszukujemy osób na stanowisko:

C/C++ Developer

Zadania:

  • Rozwój i projektowanie oprogramowania w obszarze przemysłu kosmicznego
  • Analiza rozwiązań architektury, wymagań oraz algorytmów
  • Implementacja nowych rozwiązań
  • Wdrażanie usprawnień narzędzi wspomagających

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w programowaniu w C/C++ w środowisku Linux
  • Znajomość lub doświadczenie w programowaniu przy użyciu algorytmów
  • Znajomość lub doświadczenie z Matlabem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość lub doświadczenie z Pythonem oraz Enterprise Architect

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Pracę w unikatowych, dużych i międzynarodowych projektach
  • Aktywne wsparcie w dalszym rozwoju umiejętności technicznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy