Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków
  • Specjalizacja: Infrastruktura

Moorgate to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiskach specjalistyczne i wyższego szczebla w branży IT. Dostarczamy wysokiej jakości kandydatów dla naszych klientów z sektora IT, FMCG czy finansów. Dla naszego klienta z sektora gaming industry, poszukujemy osób na stanowisko:

Database Administrator

Zadania:

  • Pełna administracja bazami danych (utrzymanie, konfiguracja, optymalizacja, instalacja) w dużym, złożonym środowisku
  • Zapewnienie dostępności, wydajności i bezpieczeństwa baz danych
  • Utrzymanie architektury rozwiązania oraz dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie kopii zapasowych w tym testowanie przywracania wersji
  • Współpraca z innymi zespołami, np. BI, Development, Software Tests

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w administracji MySQL i MariaDB
  • Praktyczna znajomość najnowszych wersji MySQL
  • Zaawansowana znajomość SQL i PL/SQL
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych SQL/noSQL, np. PostgreSQL, MongoDB
  • Znajomość GIT, narzędzi Percona i Cassandra

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Elastyczne formy zatrudnienia – Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w przyjaznym środowisku, nastawionym na rozwój umiejętności technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Wygodne biuro w atrakcyjnej lokalizacji