• Specjalizacja: Rozwój oprogramowania Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy z sektora retail posiadającej w Polsce sieć  supermarketów oraz sklepy internetowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps Engineer

Zadania:

  • Automatyzacja procesu budowania aplikacji, wdrożenia i testowania;
  • Automatyzacja uruchamiania testów i raportowania błędów;
  • Administracja serwerem Apache Tomcat;
  • Współpraca z zespołem developerskim;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w automatyzacji budowania aplikacji;
  • Doświadczenie w administracji serwerem Apache Tomcat;
  • Doświadczenie z Apache Maven, Gerrit;
  • Doświadczenie w obszarze Continuous Integration i praktyczna znajomość Jenkins;

  • Pracę w firmie o powszechnie rozpoznawalnej marce, będącej niekwestionowanych leaderem w swojej branży;
  • Udział w nowym projekcie i możliwości rozwoju oraz szkoleń;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa b2b);
  • Pakiet benefitów (dodatkowa opieka medyczna, karta Multisport)