Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej,

tworzącej własne produkty w obszarze gaming industry,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack Developer

nr ref.: DB/full/1601/18/KRK

Zadania:

  • Tworzenie wysokiej jakości, dobrze zoptymalizowanego kodu i bibliotek wielokrotnego użytku do wykorzystania w przyszłości;
  • Tworzenie i optymalizacja najwyższej jakości oprogramowania przy użyciu HTML, CSS i JavaScript;
  • Budowanie interfejsów REST API na platformach usługowych;
  • Ścisła współpraca z zespołem;
  • Utrzymanie, rozwój i tworzenie nowych unikalnych funkcji platformy narzędziowej Klienta;
  • Integracja narzędzia Klienta z platformą i innymi produktami Klienta;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript, opracowywanie responsywnie zaprojektowanych aplikacji;
  • Doświadczenie w tworzeniu warstw prezentacji przy użyciu technologii Front-end na bazie interfejsów REST API;
  • Znajomość OOP i wzorców projektowych;
  • Rozumienie cross-browser i aspektów cross-platform;
  • Doświadczenie w Javie;
  • Umiejętność pisania czystego kodu, który jest łatwy w utrzymaniu;
  • Zrozumienie metodologii zwinnej i Test Driven Development;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu bibliotek i frameworków;
  • Znajomość Java Spring lub NodeJS ;
  • Znajomość frameworków do automatyzacji przeglądarek, np. Selenium WebDriver;

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej i ugruntowanej firmie – umowa o pracę lub b2b;
  • bardzo przyjazne i intelektualnie stymulujące środowisko pracy;
  • konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń;
  • prywatna opieka medyczna;
  • system świadczeń - karta Multisport;