• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Infrastructure Architect

Zadania:

  • Projektowanie infrastruktury IT i dobór rozwiązań sprzętowych oraz systemowych pod wdrożenie;
  • Zapewnienie wysokiej dostępności usług IT;
  • Uczestniczenie w projektach infrastrukturalnych IT;
  • Współpraca z grupą specjalistów w ramach realizacji projektów IT;
  • Aktywne uczestniczenie w kreowaniu wizji i rozwoju infrastruktury IT w ramach organizacji;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze infrastruktury IT, systemów operacyjnych, rozwiązań storageowych, baz danych i systemów backupowych (np. rozwiązań sprzętowych IBM, HP lub innych vendorów, systemów Windows, VMware, Commvault itp.);
  • Doświadczenie w planowaniu oraz budowaniu złożonych rozwiązań infrastrukturalnych w dużej skali i w środowisku międzynarodowym;
  • Zorientowanie na biznes i dostarczenie usług zgodnych z SLA;
  • Umiejętność pracy w środowisku rozproszonym;
  • Umiejętność prowadzenie projektów;
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność;
  • Chęć poznawania nowych technologii;

Mile widziane:

  • Mile widziane certyfikaty ITIL;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów w firmie będącej jednym z leaderów na rynku w swoim sektorze;
  • Możliwość częściowej pracy z zdalnej;