• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Security Engineer

Zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • Utrzymanie rozwiązań bezpieczeństwa IT;
  • Analiza potencjalnych zagrożeń i implementacja skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa IT;
  • Aktywny udział w pracach projektowych;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na poziomie administratora rozwiązań IT Security;

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w tym min. 2 lata w obszarze bezpieczeństwa IT;
  • Znajomość rozwiązań do monitoringu bezpieczeństwa baz danych (preferowana znajomość Imperva DAM);
  • Znajomość rozwiązań DLP (preferowany Symantec DLP);
  • Wcześniejsze doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań systemowych (Windows, Linux, UNIX);
  • Znajomość obszaru kryptografii;
  • Mile widziana znajomość rozwiązań z obszaru kryptografii (np. HP Security Voltage, Vormetric);
  • Znajomość firewalli aplikacyjnych (Imperva WAF);
  • Znajomość obszaru baz danych ( Oracle, MS SQL);
  • Mile widziane certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa IT;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów;
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej jednym z leaderów w swoim obszarze i udział w projektach także na poziomie projektów regionalnych;
  • Możliwości dalszego rozwoju i szkoleń;