Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: lubelskie
  • Miasto: Lublin

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej realizującej projekty w obszarze finansów i automotive, będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA Developer

Nr re. GD/J/1117/LBN

Zadania:

  • Praca w projekcie dotyczącym rozwoju nowego narzędzia komunikacyjnego dla firmy z sektora finansowego
  • Praca w zespole SCRUMowym;
  • Tworzenie i utrzymanie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnych stanowisku;
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych w oparciu o platformę JEE;
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji opartych o architekturę SOA lub/i Microservices;
  • Mile widziane doświadczenie w budowie systemów opartych o komunikację asynchroniczną;
  • Mile widziane doświadczenie z in-memory data-grids;
  • Mile widziane doświadczenie w rozwoju VOIP;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b);
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii;
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, grupowe ubezpieczenie na życie oraz karta Multisport;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń;