Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: łódzkie, mazowieckie
  • Miasto: Warszawa/Łódź

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w Javie/JEE
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Utrzymywanie istniejących aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu opartym na Javie/JEE
  • Znajomość przynajmniej jednego z rozwiązań frontendowych (np. JSF, Ext JS, jQuery, AngularJS, HTML5, CSS)
  • Znajomość przynajmniej jednego z frameworków backendowych (np. Spring, EJB, JPA/Hibernate, SOAP/REST Webservices)
  • Praktyczne doświadczenie z przynajmniej jednym wiodącym silnikiem SQL (np. Oracle)
  • Znajomość Mavena i narzędzi Continuous Integration
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Współpracę w oparciu u umowę B2B;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport;