Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

Moorgate to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiskach specjalistyczne i wyższego szczebla w branży IT. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy software’owej, posiadającej szerokie portfolio swoich produktów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w języku JAVA 8 na platformie JEE 7
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem developerskim, analizy biznesowej oraz testerów
  • Udział w tworzeniu nowego systemu będącego produktem firmy

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java
  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA na platformie JEE
  • Bardzo dobra znajomość: CI/CD, Logstash, Kibana, Graphite
  • Znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji webowych
  • Doświadczenie z relacyjnymi lub nierelacyjnymi bazami danych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość: Bash scripting (Linux/Ubuntu/CentOS), Jenkins, Docker

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub b2b)
  • Udział w rozwojowych projektach przy użyciu nowoczesnych technologii
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju i szkoleń