W obecnej chwili  dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT,  poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Nr ref.: GD/JAV/M/05/17/WAW

Zadania:

  • projektowanie i implementacja oprogramowania na podstawie przedstawionej dokumentacji technicznej i analitycznej;
  • Implementacja rozwiązań w technologii JAVA/JEE;
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenie w tworzeniu aplikacji w JAVA;
  • Praktyczna znajomość Spring (Batch, Security, Data);
  • Doświadczenie rozwoju części front-endowej aplikacji i znajomość co najmniej jednej biblioteki JavaScript ( np. BackboneJS, AngularJS,);
  • Znajomość popularnych serwerów aplikacyjnych np. JBoss/Wildfly, Tomcat;
  • Znajomość relacyjnych baz danych i zapytań SQL;
  • Znajomość technik integracyjnych- mile widziane doświadczenie z szyną integracyjną Mule;
  • Umiejętność korzystania z technik ciągłej integracji (np. Jenkins);
  • Umiejętność korzystania z repozytorium kodu (GIT lub SVN);
  • Mile widziana znajomość Activity BPMN, Drools;

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub b2b w zależności od preferencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie do pakietu Multisport;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwości rozwoju i szkoleń finansowanych przez pracodawcę;