Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru FinTech będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Frontend/TechLead Developer

Numer referencyjny: MJ/Front/WAW/117

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój części front-end`owej zaawansowanych aplikacji webowych z wykorzystaniem metodyk zwinnych
  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych aplikacji lub pracy nad nową wersją systemu
  • Udział w usprawnianiu narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy
  • Realizacja testów jednostkowych
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Frontend Developer – programowanie w JavaScript
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Doświadczenie w pracy z następującymi technologiami/narzędziami: JQuery, Bootstrap, Angular.js, HTML5/CSS3, Jasmin, Karma, widgets, GIT, GitHub, Ci, Jenkins/Maven lub TeamCity/Ant
  • Doświadczenie w tworzeniu front-endu dla aplikacji w oparciu o architekturę SOA lub WOA z wykorzystaniem Web Serwisów (Ajax, JSON)
  • Wiedza z zakresu tworzenia serwisów Restful z zakresu integracji wigdetów
  • Wymagana bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Długofalowa, stabilna współpraca z firmą będącą jedną z liderów w swoim segmencie
  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych oraz dalszego rozwoju zawodowego
  • Współpracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Dodatkowy pakiet benefitów korporacyjnych oraz atrakcyjne wynagrodzenie