Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: łódzkie
  • Miasto: Łódź

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej innowacyjnej firmy o powszechnie rozpoznawalnej marce, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Programista C/C++

Nr ref. GD/0902/18/LD

Zadania:

  • Rozwój oraz testowanie oprogramowania systemów wbudowanych;
  • Implementacja rozwiązań w języku C/C++;
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
  • Wykonywanie testów jednostkowych, integracji oraz systemowych tworzonego oprogramowania;

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenie w programowaniu w C/C++;
  • Doświadczenie w rozwoju systemów wbudowanych będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość systemów kontroli wersji np. Git;
  • Umiejętność tworzenia diagramów UML oraz jednego z systemów obiektowych(np. Java, C#) mile widziana;
  • Znajomość komunikacji systemów komunikacji BUS;
  • Umiejętność wykonywania testów jednostkowych;
  • Rozwinięte kompetencje analityczne i komunikacyjne;
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego;

  • Pracę w innowacyjnej firmie tworzącej szereg pionierskich rozwiązań, które stają się późniejszym standardem dla branży;
  • Pracę w nowo budowanym zespole i możliwości rozwoju oraz szkoleń;
  • Pracę przy innowacyjnych projektach z najnowszymi technologiami;
  • Szeroki pakiet szkoleń oraz benefitów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;