W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy z sektora IT,

poszukujemy osoby na stanowisko

ODI/SSIS Developer

DB/ODI/1601/18/WAW

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie procesów ETL w ODI (czasami w OWB);
  • Projektowanie i opracowywanie koncepcji technicznych rozwiązań ETL;
  • Naprawianie problemów ad hoc i optymalizacja źródeł hurtowni danych;
  • Rozwój narzędzi PL/SQL używanych w hurtowni danych;

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie;
  • Doświadczenie w ODI (Oracle Data Integrator) i SSIS (znajomość OWB będzie dodatkowym atutem);
  • Oracle DB: doświadczenie w programowaniu PL / SQL + wiedza na temat optymalizacji zapytań SQL;
  • Wiedza o koncepcjach DWH;
  • Znajomość języka angielskiego - co najmniej poziom B2;

Mile widziane:

  • Skrypty Unix / Shell;

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę b2b;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet Multisport;