W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oracle Database Developer

DB/ODD/0802/18/WAW

Zadania:

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań informatycznych na wewnętrzne potrzeby firmy;
  • Analizowanie wydajności, optymalizacja i dostrajanie systemów;
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla istniejących systemów;
  • Opiniowanie dokumentacji analitycznej, raportowanie postępu prac oraz tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w modelowaniu danych i projektowaniu baz danych Oracle;
  • Doświadczenie z Oracle APEX do tworzenia aplikacji internetowych;
  • Bardzo dobra znajomość SQL, PL/SQL;
  • Doświadczenie w optymalizacji zapytań, projektowaniu i implementacji procesów ETL;
  • Znajomość narzędzi ETL (preferowane: Oracle Data Warehouse Builder, Oracle Data Integrator);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w dogodnej lokalizacji;
  • Pracę w międzynarodowej korporacji i dynamicznym, przyjaznym środowisku;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dofinansowanie zajęć językowych;