W obecnej chwili dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT,

poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista T-SQL

Nr ref.: DB/IS/1303/18/WAW

Zadania:

  • tworzenie rozwiązań Business Intelligence opartych o technologię Microsoft SQL Server;
  • przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętność programowania/projektowania rozwiązań opartych o technologię Microsoft SQL Server;
  • znajomość narzędzia Integration Services oraz T-SQL;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. angielskim;

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Analysis Services, Reporting Services;
  • doświadczenie w pracy w metodyce Scrum;

  • elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub b2b w zależności od preferencji;
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne i dofinansowanie do pakietu Multisport;
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • elastyczne godziny pracy;
  • udział w szkoleniach i konferencjach;