Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego,

poszukujemy osób na stanowisko:

Senior Java Developer

Nr ref.: GD/06/2018

Zadania:

  • Analiza wymagań funkcjonalnych, projektowanie i implementacja funkcjonalności;
  • Rozwój oprogramowania w języku JAVA na platformie JEE wykorzystując m.in, Spring, Hibernate, Webservices, Maven, Gradle, Jenkins, Apache Camel;
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;
  • Współpraca z innymi członkami zespołu developerskiego;

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu w języku Java;
  • Bardzo dobra znajomość języka JAVA na platformie JEE;
  • Znajomość Webservices (REST, SOAP);
  • Doświadczenie w tworzeniu złożonych aplikacji webowych;
  • Doświadczenie w bazami danych Oracle;
  • Znajomość Spring, Hibernate;
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania oprogramowania np. Maven, Jenkins, Git, Nexus;
  • Doświadczenie z co najmniej z jednym z podanych rozwiązań- Weblogic, Websphere, Jboss, Tomcat;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość AngularJS, React, Apache CXF, Karma, Jasmine (możliwość rozwoju w kierunku Fullstack Developer);

  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne, pakiet Multisport, wydarzenia integracyjne itd.;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju;