W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, tworzącej swoje rozwiązania dla sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior JavaScript Developer

Nr Ref.: MJ/JS/WAW/418

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych i responsywnych aplikacji webowych z wykorzystaniem metodyki Scrum
  • Współpraca z Product Owner w kontekście dostarczania oprogramowania klientowi
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań
  • Prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Wsparcie przy usprawnieniu narzędzi i procesów wykorzystywanych w codziennej pracy
  • Wsparcie mniej doświadczonych osób z zakresu programowania w JavaScript oraz możliwość posiadania wpływu na architekturę rozwiązania oraz wybór technologii wykorzystywanych na projektach
  • Praca na projektach R&D m. in. tworzenie prototypów dla Klientów
  • Uczestnictwo w szkoleniach wspierających dalszy rozwój kompetencji technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Kilkuletnie doświadczenie komercyjne w zakresie programowania w JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość większości z następujących technologii: Angular.js, React, CSS, SASS, JQuery, Jasmine, Gulp, npm, yarn, Webpack, GIT, Karma, TypeScript, Bootstrap, Kendo UI
  • Praktyczne doświadczenie w pracy nad rozwiązaniami dużej skali pisanych w Javie

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie software’owej o ugruntowanej pozycji na rynku – umowa o pracę
  • Udział w dużych, wymagających projektach międzynarodowych - tworzenie nowej wersji oprogramowania lub dodawanie nowych funkcjonalności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Możliwość nauki Reacta oraz rozwoju w kierunku Fullstack Developera
  • Współpracę z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynkach europejskich i światowych