W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Testera Automatycznego

Zadania:

  • Tworzenie planów oraz strategii testów;
  • Projektowanie i rozwój skryptów do automatyzacji testów;
  • Tworzenie scenariuszy testowych i przypadków testowych
  • Raportowanie o stanie testów do zespołu projektowego i menedżerów

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych;
  • Doświadczenie w automatyzacji testów (preferowana znajomość Selenium Webdriver):
  • Znajomość języka Java:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie kierunkowe IT:
  • Komunikatywność:

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Współpracę w oparciu u umowę o pracę;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport;
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy w pobliżu jednej ze stacji metra;