Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FinTech będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Embedded Systems Developer

Numer referencyjny: MJ/Embedded/WAW/817

Zadania:

  • Rozwój software’u na terminale POS w środowisku Embedded
  • Rozwój narzędzi wspierających testowanie
  • Prowadzenie testów jednostkowych i regresyjnych
  • Tworzenie rozwiązania w oparciu o specyfikację ustaloną przez Analityków Biznesowych

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia jako C/C++ Developer
  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w środowisku Embedded
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane: doświadczenie w rozwoju oprogramowania na terminale POS, znajomość SQL i Java

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego