O nas

Moorgate to firma rekrutacyjna obecna na rynku od 2012 roku specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska IT. Moorgate powstało na bazie wcześniejszych doświadczeń na polskim jak i brytyjskim rynku rekrutacyjnym.  Nasza marka, to przede wszystkim wiedza, doświadczenie i kompetencje naszych Konsultantów.

Biuro Moorgate mieści się w jednym z nowoczesnych biurowców w centrum Warszawy, natomiast procesy rekrutacyjne dla naszych Klientów realizujemy na terenie całej Polski oraz w innych krajach europejskich.

Rodzaj prowadzonych rekrutacji

Zajmujemy się prowadzeniem w przeważającej części rekrutacji stałych w obszarze stanowisk związanych z sektorem IT, jak również wspieramy naszych Klientów w działaniach związanych z zapewnieniem zasobów typowo dedykowanych do realizacji projektów na zasadzie kontraktów terminowych.

W trakcie naszej działalności z sukcesem przeprowadziliśmy szereg rekrutacji na stanowiska w obszarze Software Development, Infrastruktury i Sprzedaży, ale również mamy okazję do współpracy z naszymi Klientami przy rekrutacjach na stanowiska operacyjne i wyższe menadżerskie.

Nasi Klienci

Prowadzimy rekrutacje dla firm o różnej skali wielkości oraz umiędzynarodowienia tych firm, jak również zróżnicowanych pod kontem działalności. Z jednej strony są to firmy IT m. in. dostarczające produkty na rynek, tworzące projekty na potrzeby Klientów zewnętrznych czy specjalizujących się w obszarze integracji jak również wewnętrzne działy IT firm, których główny profil biznesowy jest spoza obszaru IT. Nasi konsultanci z sukcesem prowadzili rekrutacje na stanowiska specjalistyczne, handlowe oraz managerskie dla czołowych międzynarodowych firm IT, softwarehouse’ów, centrum usług wspólnych, firm internetowych oraz dla wewnętrznych działów IT w firmach z sektora finansowego, FMCG, budowlanego i nieruchomości.

Rekrutacje, które prowadzimy dotyczą przede wszystkim rekrutacji na stanowiska stałe, ale także wspieramy naszych Klientów w realizacji ich potrzeb pod konkretny projekt, pozostawiając jednak kwestie umowy i współpracy bezpośrednio pomiędzy naszym Klientem, a rekomendowanych przez nas Kandydatem.

Podczas współpracy budujemy partnerską relację z naszymi Klientami, tak abyśmy mogli być bliżej biznesu, lepiej poznać jego kulturę organizacyjną, potrzeby jak i charakter pracy, którą będzie dana osoba wykonywać. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko dostarczać odpowiednie kandydatury, ale również mamy możliwość doradzić naszym Klientom rozwiązanie w danej sytuacji przybliżającego nas do zamknięcia danego projektu rekrutacyjnego z sukcesem.


Do każdego projektu rekrutacyjnego podchodzimy indywidualnie, aby dobrać najlepszą, najszybszą oraz najskuteczniejszą metodę dotarcia do najlepszych kandydatów dostępnych na rynku. Głównie opieramy się na poszukiwaniach bezpośrednich typu direct search, ale wykorzystujemy także naszą bazę danych, networking, rekomendacje, aby dotrzeć do kandydatów, którzy w sposób najbliższy spełniają oczekiwania Klienta.

 

Niezmiennie natomiast w każdym projekcie rekrutacyjnym stawiamy na:

  • szybkość – maksymalny czas dostarczenia aplikacji kandydatów to 2 tygodnie, ale bardzo często potrzebujemy zaledwie kilku dni na przedstawienie kandydatów
  • jakość – precyzyjny dobór kandydatów dzięki merytorycznej wiedzy oraz doświadczeniu konsultantów jak również bardzo dobrej znajomość rynku
  • gwarancja – oferujemy naszym Klientom gwarancję na świadczone przez nas usługi rekrutacyjne

Co wyróżnia

small_icon_moorgate

Precyzyjny dobór kandydatów dzięki merytorycznej wiedzy oraz doświadczeniu konsultantów jak również bardzo dobrej znajomości rynku

big_icon_moorgate

Szybkość

small_icon_moorgate

Precyzyjny dobór kandydatów dzięki merytorycznej wiedzy oraz doświadczeniu konsultantów jak również bardzo dobrej znajomości rynku

big_icon_moorgate

Precyzja

small_icon_moorgate

Precyzyjny dobór kandydatów dzięki merytorycznej wiedzy oraz doświadczeniu konsultantów jak również bardzo dobrej znajomości rynku

big_icon_moorgate

Gwarancja