W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej, która tworzy swoje rozwiązania dla różnych obszarów biznesowych, np. finanse, transport, obronność granic państwa, poszukujemy osób na stanowisko:

Junior Embedded Software Developer

Zadania:

  • Odpowiedzialność za projektowanie oraz implementacje systemów wbudowanych
  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientem zewnętrznym
  • Dalszy rozwój umiejętności technicznych

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość C/C++
  • Tytuł magistra informatyki lub pokrewne
  • Znajomość projektowania obiektowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca w dużych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy