• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy software’owej będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Linux Administrator

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: MJ/Linux/WAW/317

Zadania:

  • Udział w procesie montażu, konfiguracji, testowaniu i deploymentu systemu
  • Współpraca z zespołem i Team Leaderem
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • Rozwój umiejętności technicznych

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera z informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego jako Linux Administrator
  • Zaawansowana znajomość zarządzania środowiskiem Linux
  • Podstawowa znajomość protokołów: SMTP, NTP, DNS, LDAP, DHCP, LDAP, DHCP, PKI/CA
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • Posiadanie certyfikatów LPIC-1, RHCSA lub podobnych
  • Doświadczenie z wirtualizacją
  • Podstawowa wiedza z zakresu monitorowania systemu

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie stałe – umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Pracę przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy