W obecnej chwili  dla naszego Klienta, integratora rozwiązań IT,  poszukujemy osoby na stanowisko:

.NET Developer

Nr ref. PP/C#06/17

Zadania:

  • Projektowanie i budowa aplikacji webowych w technologii .NET;
  • Współpraca z zespołami projektowymi, przygotowanie i nadzór nad tworzeniem dokumentacji;
  • Kontrola kodu i weryfikacja pracy młodszej części zespołu;

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe IT:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji .NET;
  • Dobra znajomość programowania obiektowego (C# /.NET);
  • Znajomość baz danych Microsoft SQL/Oracle/PostgreSQL;
  • Znajomość obszaru WebService’ów (SOAP/REST);
  • XML i XSLT, jQuery/AngularJS, ASP.NET MVC;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania i optymalizacji baz danych MSSQL/Oracle/PostgreSQL;
  • Znajomość zwinnych metodyk zarządzania projektami (Agile, Scrum);

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę zatrudnienia i elastyczne godziny pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus benefity;
  • Możliwość stabilnego rozwoju zawodowego wewnątrz firmy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;