• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

Moorgate to firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiskach specjalistyczne i wyższego szczebla w branży IT. Dostarczamy wysokiej jakości kandydatów dla naszych klientów z sektora IT, FMCG czy finansów. Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowanie dla kilku obszarów m. in. transportu, finansów czy obronności granic państwa poszukujemy na stanowisko:

Network Engineer

Zadania:

  • projektowanie i utrzymanie sieci komputerowych
  • projektowanie i utrzymanie systemów zabezpieczeń
  • zarządzanie i wsparcie infrastruktury sieciowej (WAN/LAN)
  • wdrażanie standardów technicznych i organizacyjnych
  • koordynacja zadań dotyczących rozbudowy sieci komputerowej
  • współpraca z innymi zespołami
  • możliwość dalszego rozwoju umiejętności technicznych

Wymagania:

  • tytuł magistra informatyki lub kierunków pokrewnych
  • komercyjne doświadczenie jako Administrator Sieci Informatycznych
  • doświadczenie w pracy w oparciu o technologie Cisco oraz znajomość konfiguracji ASA firewall
  • umiejętność analizy oraz znajdowania rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • posiadanie certyfikatu Cisco - CCNA
  • wiedza z zakresu IPS

Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie – umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • pracę w dużych, międzynarodowych projektach
  • pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
  • możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającej dalszy rozwój zawodowy