W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy softwarowej tworzącej rozwiązania IT dla różnych gałęzi gospodarki, tj. telekomunikacja, ubezpieczenia, finanse, sektor publiczny, poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester Automatyczny

Nr ref.: PM/07/2019/TA/WWA

Zadania:

  • Udział w projektowaniu testów automatycznych (na różnym poziomie zaawansowania)
  • Tworzenie planów i przypadków testowych
  • Testowanie aplikacji webowych
  • Uruchamianie testów automatycznych i raportowanie wyników
  • Przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego
  • Dbanie o dokumentację testową

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki bądź kierunków pokrewnych
  • Min. roczne doświadczenie w pisaniu testów automatycznych z wykorzystaniem C# + Selenium
  • Znajomość zagadnień związanych z testowaniem oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia i wykorzystywania danych testowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka UML

Klient oferuje:

  • Umowę B2B
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Kartę Multisport
  • Niekorporacyjne podejście
  • Pracę w przyjaznej atmosferze