• Specjalizacja: Infrastruktura

W chwili obecnej, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FinTech, będącej liderem na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Aplikacji

Nr ref.: PM/10/20/ABDS/WWA

Zadania:

  • Administrowanie systemem autoryzującym płatności
  • Bieżące zarządzanie bazami danych Microsoft SQL Server
  • Analiza dostępności oraz pojemności aplikacji korzystających z zarządzanych baz danych
  • Tworzenie kopii baz danych do celów deweloperskich oraz testowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi w zakresie rozwoju zarządzanych baz danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Ok. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administrowaniu aplikacjami działającymi w trybie ciągłym
  • Doświadczenie w pracy z jednym z systemów autoryzacyjnych, np. Postillion, Base24-eps
  • Znajomość serwerowych systemów operacyjnych Microsoft
  • Praktyczne doświadczenie z narzędziami: Microsoft SQL Server, Reporting Services, Integration Services
  • Znajomość języka T-SQL umożliwiająca tworzenie funkcji i procedur składowanych
  • Wiedza z zakresu optymalizacji zapytań
  • Znajomość zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych oraz zapewnianiem wysokiej dostępności
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

  • Znajomość obszaru kart płatniczych

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów w postaci np. Karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy
  • Elastyczne godziny pracy