• Specjalizacja: Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, będącej jednym z leaderów w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator IT

Zadania:

  • Administracja systemami Linux (RHE, CentOS, OEL) oraz bazami danych Oracle
  • Administracja serwerami WWW
  • Konfiguracja i administracja serwerami aplikacyjnymi Weblogic, Tomcat, Websphere

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku
  • Znajomość systemów Linux na poziomie administratora
  • Dobra znajomość baz danych Oracle (10/11)
  • Znajomość serwerów aplikacji Weblogic, Tomac (znajomość Websphere będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość serwerów WWW (Apache, IIS,Nginx)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność

Klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju oraz szkoleń
  • Udział w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Miłą atmosferę pracy