• Specjalizacja: Utrzymanie systemów

W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

 Analityk Aplikacji

Nr ref. GD/08/18/AAPL/WAW

Zadania:

  • Deployment, zarządzanie i monitorowanie aplikacji przy wsparciu dostawców zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • Rozwiązywanie problemów na zasadzie drugiej linii wsparcia dla lokalnych zespołów IT zgodnie z przyjętym SLA;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu dostarczania usług Klientom wewnętrznym poprzez wsparcie regionalnych zespołów IT;
  • Uczestnictwo w projektach wdrażania i usprawnień rozwiązań oraz procedur zgodnie z przyjętymi standardami i SLA;
  • Podejmowanie działań mających na celu usprawnianie aplikacji, podnoszenie ich bezpieczeństwa oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i późniejsza ich implementacja;
  • Dostarczanie i stały rozwój bazy wiedzy z obszaru infrastruktury i systemów;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej, szablonów oraz procedur;
  • Współpraca z innymi zespołami IT;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe IT;
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze dostarczania usług IT i min. 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami oraz w prowadzeniu i koordynacji projektów;
  • Umiejętności pisania skryptów;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne oraz budowanie pozytywnych relacji biznesowych;
  • Inicjatywa w działaniu i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;
  • Mile widziana wiedza z obszaru rozwiązań chmurowych, interfejsowania aplikacji oraz rozwiązań typu EDI/EAI;

  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku i realizowania ciekawych i innowacyjnych projektów na szczeblu lokalnym oraz globalnym firmy;
  • Elastyczne godziny pracy możliwość częściowej pracy z domu;
  • Atrakcyjny system benefitów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;