Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: pomorskie
  • Miasto: Gdańsk

W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, będącej czołowym dostawcą rozwiązań IT m.in. dla branży wydawniczej, administracji publicznej, czy opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy

Nr ref.:PM/07/19/WWA

Zadania:

  • Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych oraz systemowych;
  • Sporządzanie makiet, przygotowywanie projektu logicznego systemu;
  • Projektowanie rozwiązań oraz opis interfejsów komunikacyjnych w celu integracji systemów;
  • Analiza i optymalizacja procesów;
  • Sporządzanie testów akceptacyjnych;
  • Uczestniczenie w pracach projektowych jako część zespołu scrumowego oraz współpraca z developerami i testerami w zadaniach dotyczących wymagań funkcjonalnych systemu;

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowo-systemowego;
  • Wiedza z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych lub systemów wykorzystywanych w procesie zarządzania oświatą;
  • Umiejętność współpracy zarówno z klientem biznesowym jak i technicznym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, systematyczność, dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i nastawienie na wspólne rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej;

Mile widziane:

  • Znajomość baz danych oraz umiejętność projektowania struktur danych;

Klient oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy (UoP lub B2B);
  • Szereg benefitów ( Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,kartę lunchową);
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i certyfikacji;
  • Pracę przyjaznej atmosferze.