• Specjalizacja: Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwarowej, dostarczającej swoje produkty oraz usługi wielu firmom z wybranych branż gospodarki i sektora publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk testów

Nr ref.: DB/2311/18/WAW

Zadania:

  • udział w 6-miesięcznym projekcie z obszaru bankowości;
  • testowanie nowych funkcjonalności w systemach back-endowych jak i front-endowych;
  • współpraca z zespołem developerskim;
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji technicznej;

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość metodologii testów;
  • znajomość HP ALM;
  • samodzielność w ramach zleconych prac;
  • doświadczenie w testowaniu funkcjonalności produktów/procesów bankowych (m.in. zarządzania płynnością);

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Dodatkowy pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, szeroki pakiet szkoleń i konferencji branżowych);
  • Pracę w otwartej i sympatycznej atmosferze;