Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: małopolskie
  • Miasto: Kraków

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania dla branży Fintech, hotelarstwa i telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Android Developer

Nr ref: MJ/AD/KRAK/919

Zadania:

  • Tworzenie zupełnie nowej aplikacji w obszarze turystyki
  • Rozwój nowych funkcjonalności wraz z realizacją zadań z zakresu integracji
  • Realizacja projektu jako osoba wiodąca w zespole developerskim
  • Wybór technologii i tworzenie kodu według jak najlepszych praktyk

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Min. 4 lata doświadczenia jako Developer
  • Praktyczna znajomość platformy Android
  • Znajomość przynajmniej część z następujących technologii/narzędzi: Kotlin, integracja poprzez API (Restfull, Stripe, Contentful, Open Weather), GIT/GitHub, procesy CI, Docker, Kubernetes, Google Cloud Platform, Travis, Pull Request
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B wraz z dodatkowym pakietem benefitów
  • Pracę nad nowym, międzynarodowym projekcie, w którym zespół projektowy ma wpływ na stack technologiczny
  • Pracę na projektach z największymi w Europie organizacjami w obszarze finansów
  • Dodatkowa pula godzin na edukacyjne inicjatywy w ciągu roku jak i dalsze możliwości rozwoju