W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy softwarowej, dostarczającej swoje produkty oraz usługi wielu firmom z wybranych branż gospodarki i sektora publicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Architekt Java

Nr ref.: 02/02/19/AJ/WWA

Zadania:

  • projektowanie architektury nowych rozwiązań IT z uwzględnieniem wymagań funkcjonalnych oraz systemów o wysokiej dostępności;
  • dobór technologii;
  • określanie wydajności warstwy sprzętowo-technologicznej dla wybranego rozwiązania (RAM, HDD,OS,CPU, przepustowość sieci);
  • współpraca z zespołem developerskim oraz analitykami.

Wymagania:

  • około 3 lata doświadczenia w projektowaniu rozwiązań IT;
  • umiejętność projektowania integracji systemów;
  • praktyczne doświadczenie z SOA oraz technologiami integracyjnymi;
  • bardzo dobra znajomość UML 2.0 oraz narzędzi typu CASE ( np. Enterprise Architect);
  • doświadczenie w zastosowaniu technologii baz danych ( SQL, NoSQL);
  • doświadczenie w stosowaniu rozwiązań pozwalających na wdrożenie aplikacji w chmurze;
  • wiedza z zakresu projektowania hurtowni danych.

Klient oferuje:

  • Elastyczną forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Kartę Multisport;
  • Niekorporacyjne podejście.