• Specjalizacja: Infrastruktura

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Backup & Storage Administrator

Zadania:

  • Administracja systemem kopii zapasowych w oparciu o rozwiązania IBM TSM, Veeam, Comvault
  • Administracja siecią SAN
  • Administracja infrastrukturą storage’ową (IBM)
  • Planowanie i implementacja zmian w architekturze systemu w celu zapewnienia wymaganej dostępności
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • Realizacja projektów infrastrukturalnych dotyczących w szczególności rozwiązań pamięci masowych i kopii zapasowych

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i bardzo dobra znajomość conajmniej jednego z rozwiązań (TSM, ComVault lub Veeam)
  • Doświadczenie w administracji siecią SAN
  • Doświadczenie w implementacji i utrzymaniu rozwiań pamięci masowych
  • Znajomość rozwiązań pamięci masowych (IBM)
  • Mile widzana znajomość rozwiązań backupowych innych vendorów (np. BackupExec, HP Data Protector)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, inicjatywa oraz zaangażowanie w działaniu
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w koordynacji lub zarządzaniu projektami

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub b2b)
  • Pakiet benefitów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów w firmie będącej jednym z leaderów na rynku w swoim sektorze
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej