• Specjalizacja: Infrastruktura

Jesteśmy polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, firmy IT będącą jednym z największych integratorów na polskim rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

BI Consultant

Nr ref: MJ/BI/WAW/318

Zadania:

  • Analiza architektury hurtowni danych, tworzenie procesów ETL oraz zasilanie procesów oraz raportów
  • Implementacja rozwiązań opartych o narzędzia BI
  • Współpraca ze stakeholderami, zespołem developerskim oraz użytkownikami końcowymi
  • Przygotowywanie specyfikacji i koncepcji dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe IT lub podobne
  • Min. 2 lata doświadczenia jako BI Consultant/Specialist
  • Bardzo dobra znajomość fizycznych baz danych, architektury hurtowni danych, narzędzi BI do raportowania, narzędzi ETL, kostki OLAP, SQL oraz narzędzi data mining
  • Znajomość narzędzi MS Power BI, SQL Server
  • Doświadczenie projektowe w implementacji rozwiązań opartych o MS BI i SQL Server
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca przy ciekawych i różnorodnych projektach
  • Możliwość współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą umożliwiającą dalszy rozwój zawodowy