W obecnej chwili, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej, będącej producentem rozwiązań dla sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Analyst

Nr ref GD/05/23-BA

Zadania:

  • Współpraca z Klientem oraz Product Ownerem w celu określenia wymagań biznesowych oraz zaprojektowania rozwiązania z obszaru aplikacji bankowych oraz Customer experience (CX);
  • Tworzenie koncepcji i uszczegóławianie koncepcji funkcjonalnych aplikacji;
  • Uczestniczenie w warsztatach z potencjalnymi o obecnymi Klientami;
  • Projektowanie interfejsów użytkownika wielokanałowych rozwiązań oprogramowania;
  • Wsparcie zespołu developerskiego z perspektywy funkcjonalności rozwiązania przez cały proces rozwoju oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne;

Wymagania:

  • Wykształcenie z obszaru bankowości, finansów, ekonomii lub IT;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień IT w obszarze aplikacji webowych;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość na okazjonalne podróże do Klientów w ramach UE;

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w modelu pracy hybrydowej (biuro w Warszawie, 2 dni w biurze w tygodniu);
  • Udział w wymagających projektach, których odbiorcami są największe banki w Europie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;
  • Dodatkowa opieka medyczna;
  • Karta multisport;