W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, firmy softwareowej, dostarczającej swoje rozwiązania do szeregu Klientów na rynek europejski, poszukujemy osoby na stanowisko:

C++ Developer with Qt library

Nr ref. GD/07/20/QT/Waw

Zadania:

  • Udział w tworzeniu architektury i projektowaniu rozwiązań;
  • Rozwój oprogramowania w C++ z zastosowaniem biblioteki Qt;
  • Praca z nowoczesnymi rozszerzeniami baz kodu C++14/17;
  • Tworzenie aplikacji na system Android przy użyciu Qt 5;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Monitorowanie produkcji i naprawa błędów;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenie w tworzeniu aplikacji w C++ z wykorzystaniem biblioteki Qt;
  • Umiejętności projektowania i implementacji rozbudowanych systemów;
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielowątkowych;
  • Znajomość C++ 14/17 oraz doświadczenie w pracy z Qt, QML, Boost;
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na platformę Android;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;
  • Znajomość Git lub innych systemów kontroli wersji;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie z Linuxowymi systemami wbudowanymi i z interakcją sprzętową niskiego poziomu;
  • Mile widziana znajomość Docker, Conan, CMake, Bamboo, MQTT, systemami Debian/Ubuntu i obszarem IoT;

Klient oferuje:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę b2b;
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Karta multisport;
  • Praca w nowoczesnym biurze z wieloma udogodnieniami dla pracowników w centrum Warszawy;