W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, wiodącej w swoim sektorze międzynarodowej firmy IT, poszukujemy osób na stanowisko:

C/C++ Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: MJ/C++/WAW/918

Zadania:

  • Praca przy pełnym procesie rozwoju oprogramowania w obszarze przemysłu kosmicznego z wykorzystaniem C++ i Python
  • Rozwój aplikacji do przetwarzania danych teleskopowych lub zsyłanych z satelit
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołami developerskimi w Scrumie
  • Współpraca z Klientem zewnętrznym

Wymagania:

  • Przynajmniej tytuł inżyniera informatyki, lotnictwa i kosmonautyki lub kierunków pokrewnych
  • Min. 5 lat doświadczenia w programowaniu w C/C++
  • Mile widziane: doświadczenie w programowaniu za pomocą języka Python, znajomość zagadnień z obszaru telco – procesowanie sygnałów, techniki radarowe
  • Znajomość j. angielskiego pozwalający na swobodną komunikację w mowie i piśmie

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów oraz pakietem szkoleń
  • Praca przy dużych, unikatowych i międzynarodowych projektach
  • Pracę w międzynarodowej organizacji, w której współpraca odbywa się w przyjaznej i otwartej atmosferze
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w organizacji jak i rozwój kompetencji technicznych