W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej, która dostarcza swoje rozwiązania dla kilku obszarów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

C/C++ Developer (RTOS)

Nr ref: MJ/RTOS/WAW/519

Zadania:

  • Realizacja projektów IT w obszarze przemysłu kosmicznego w ramach pełnego cyklu rozwoju oprogramowania
  • Analiza, projektowanie i implementacja oprogramowania z wykorzystaniem systemów on-board
  • Udział w spotkaniach z Klientem oraz współpraca z innymi zespołami

Wymagania:

  • Co najmniej ukończone studia inżynierskie z zakresu IT lub kierunków pokrewnych
  • Min. 1 rok doświadczenia jako C/C++ Developer
  • Wiedza z zakresu object oriented design, UML, środowiska Unix/Linux
  • Mile widziana wiedza pozostałych technologii: RTOS, LEON architecture, CAN bus, RTEMS RTOS, FreeRTOS, Eclipse IDE, Python

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz realizacja projektów dla unikatowego sektora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów i szkoleń
  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku nastawionym na stały rozwój umiejętności technicznych jak i umożliwiający dalszy rozwój kariery zawodowej