W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Compliance Analyst

Nr ref. GD/CMPA/0218/WAW

Zadania:

  • Zarządzanie zgodnością z regulacjami w procesach i projektach oraz wykonywanie związanych z tym odpowiednich badań i analiz;
  • Zarządzania zgodnością w obszarze regulacyjnym, licencyjnym oraz biznesowym;
  • Ocena kwestii zgodności i ewentualne eskalacja nieprawidłowości do zarządu;
  • Tworzenie wymagań biznesowych w celu zapewnienia potrzeb Klientów oraz biznesu;
  • Współpraca z Klientem oraz akceptacja testów, dokumentacji użytkownika;
  • Identyfikacja problemów;
  • Zbieranie danych i badanie aktualnych trendów rynkowych oraz działań firm konkurencyjnych;

Wymagania:

  • Znajomości sektora finansowego ze szczególnym uwzględnieniem obszaru płatności kartowych w celu oceny wymagań systemów płatności i dostosowania wymagań technicznych i funkcjonalnych do danego oprogramowania;
  • Znajomość technicznych aspektów i znajomość procesów i przypadków testowych produktu jest;
  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze compliance;
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze płatności kartowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
  • Znajomość pakietu Office włączając w to umiejętność dokumentowania mapowania procesów, Word, Excel, PowerPoint;

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne i pakiet Multisport;
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii;
  • Elastyczne godziny pracy;