Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: dolnośląskie
  • Miasto: Wrocław

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, spółki IT realizującej szereg projektów dla innowacyjnych, dużych organizacji jak i start-upów, poszukujemy osób na stanowisko:

DevOps Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: MJ/DevOps/WRO/120

Zadania:

  • Projektowanie i utrzymanie infrastruktury IT opartej o platformę AWS
  • Realizacja procesów DevOps w ramach architecture, design i development services
  • Wsparcie zespołu R&D w zakresie procesów development, deployment i configuration management

Wymagania:

  • Przynajmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze infrastruktury IT
  • Praktyczne doświadczenie oraz zaawansowana wiedza z zakresu administracji Linux
  • Wiedza z zakresu administracji siecią oraz aspektów bezpieczeństwa w infrastrukturze IT
  • Mile widziane doświadczenie z platformą AWS, środowiskiem opartym o Dockera, narzędziami do automatyzacji procesów oraz zarządzania środowiskiem produkcyjnym
  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Współpracę stałą w ramach innowacyjnych i różnorodnych projektów – preferowana umowa B2B
  • Prace projektowe w oparciu o nowoczesne technologie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia z j. angielskiego, pakiet szkoleń
  • 4 godziny w ciągu tygodnia na własny rozwój pod kątem wiedzy technicznej jak i śledzenia nowych trendów