Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: praca zdalna
  • Miasto: Wrocław

W obecnej chwili, dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy softwareowej realizującej projekty z obszaru sztucznej inteligencji dla firm z sektora medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr ref. GD/04/21/DVP/WRC

Zadania:

  • Projektowanie i utrzymanie infrastruktury IT opartej o rozwiązania chmurowe (AWS);
  • Realizacja procesów DevOps w ramach architektury usług, projektowania i developmentu;
  • Wsparcie zespołu developerskiego w rozwoju, deploymencie oraz zarządzania konfiguracją;
  • Monitorowanie przypisanych usług;
  • Utrzymanie odpowiedniej komunikacji z interesariuszami projektu i usług;
  • Poszerzanie wiedzy i śledzenie trendów w obszarze DevOps i implementacja najlepszych rozwiązań do infrastruktury firmy;

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli DevOps Inżyniera;
  • Min 3 lata doświadczenia w zarządzaniu systemami Linux;
  • Wiedza z obszaru bezpieczeństwa usług IT;
  • Doświadczenie z usługami chmurowymi (preferowana znajomość AWS);
  • Znajomość narządzi z obszaru CI/CD, automatyzacji i budowania aplikacji (np. Jenkins, Nexus);
  • Doświadczenie w konteneryzacji z wykorzystaniem Dockera i mile widziana znajomość Terraform, Cloudformation;
  • Co najmniej dobra znajomość j. angielskiego;

Klient oferuje:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę b2b;
  • Dodatkowa opieka medyczna;
  • Karta multisport;
  • Możliwość rozwoju i szkoleń;
  • Dedykowane kilka godzin w godzin w tygodniu na rozwój własny w ramach czasu pracy;
  • Praca zdalna;