• Specjalizacja: Infrastruktura Rozwój oprogramowania

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy FinTech będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr ref.: MJ/DevOps/WAW/807

Zadania:

  • Administracja, utrzymanie i kastomizacja platform i oprogramowania dedykowanego do produktu na rzecz globalnej struktury firmy
  • Proponowanie ulepszeń do wytwarzanego oprogramowania przy uwzględnieniu możliwości skorzystania z najnowszych technologii
  • Wyznaczenie kierunku rozwoju technologii wykorzystywanych na potrzeby projektu
  • Tworzenie i prowadzenie procesów automatyzacji oraz automatyzacji procesu release`u aplikacji napisanych w Javie w oparciu o Cloud Architecture
  • Praca nad szeregiem projektów polegających na utrzymaniu i dostarczaniu ulepszeń do istniejących aplikacji
  • Tworzenie i utrzymaniu procesów automatyzacji, procesu release management, CI, deploymentu, test orchestration – projekty prowadzone są w metodyce Scrum

Wymagania:

  • min. 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
  • Znajomość zagadnień dotyczących CI, deployment, operations concepts, release management, deployment, automatyzacji procesów oraz budowania systemów
  • Doświadczenie w pracy z następującymi narzędziami/technologiami: Jenkins/Hudson, Nexus, GIT/Gerrit, Salt, Rundeck, ELK stack, TICK stack, Grafana, Splunk, GitHub, Apache, Jboss, Linux (RedHat, Centos)
  • Doświadczenie z rozwiązaniami cloud’owymi: Kubernetes, Docker, OpenStack
  • Doświadczenie z aplikacjami pisanymi w Javie – servlets – Jetty, Tomcat lub inne; umiejętność programowania za pomocą języków skryptowych

  • Stałe zatrudnienie – umowa o pracę – w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem benefitów
  • Praca przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego