• Specjalizacja: Infrastruktura Utrzymanie systemów

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej, która jest jednym z wiodących firm integracyjnych, poszukujemy osób na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr Ref.: MJ/DevOps/WAW/811

Zadania:

  • Automatyzacja, organizacja i monitorowanie wdrożeń oprogramowania
  • Utrzymanie ciągłości pracy systemu i aplikacji
  • Ocena i weryfikacja nowych narzędzi, standardów, rozwiązań i metod w obszarze DevOps w odniesieniu do wymagań projektowych
  • Realizacja prac projektowych w obszarze służby zdrowia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT lub pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie komercyjne z Linux, skryptami Shell, narzędziami do automatyzacji (m. in. Jenkins), Maven, Gradle, GIT
  • Mile widziana znajomość programowania w Javie, doświadczenie w administracji serwerami aplikacyjnymi JVM oraz Microservices, znajomość narzędzi integracyjnych jak i wiedza z zakresu metodyk zwinnych, np. Scrum

  • Długofalową współpracę oraz pracę na różnorodnych projektach
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Dodatkowy pakiet benefitów wraz z możliwością odbywania szkoleń i uczestnictwa w konferencjach
  • Możliwości dalszego rozwoju umiejętności technicznych jak i kariery zawodowej