W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy technologicznej dostarczającej własne rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy osób na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr Ref.: MJ/DevOps/WAW/719

Zadania:

  • Zarządzanie, utrzymanie i rozwój budowy systemu jak i infrastruktury testów automatycznych
  • Utrzymanie i ciągłe usprawnianie procesów CI/CD
  • Wsparcie prac projektowych przy współpracy z zespołem developerskim
  • Dbałość o utrzymanie jak najwyższego poziomu jakości standardów procesu rozwoju oprogramowania jak i podążenia za najlepszymi praktykami

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera z informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu zarządzania narzędziami monitorującymi budowę systemu, wsparcia zespołów developerskich w kontekście zarządzania konfiguracją
  • Praktyczne doświadczenie z następującymi narzędziami: Maven, Jenkins, Subversion, GIT, Nexus, Sonar, Gradle, shell scripts, Groovy, SQL
  • Znajomość metodyki Agile, procesu CI/CD, release managementu, deploymentu, architektury aplikacji pisanych w Javie (JEE), systemu zarządzania danymi
  • Umiejętność dbania o jakość prowadzenia procesu rozwoju oprogramowania
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z dodatkowym pakietem benefitów jak i możliwością dalszego rozwoju zawodowego
  • Współpracę z organizacją mającą dojrzałą kulturę techniczną, która stale dąży do udoskonalenia swoich procesów, narzędzi i infrastruktury
  • Pracę na projektach dla największych w Europie organizacjami w obszarze finansów