• Specjalizacja: Infrastruktura

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, tj. jednej z wiodących spółek IT specjalizującej się w projektach integracyjnych, poszukujemy nową osobę na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr ref.: MJ/DevOps/WAW/197

Zadania:

  • Wdrożenie systemu zintegrowanej platformy do wymiany danych – system oparty na silniku workflow
  • Zarządzanie procesami wspierającymi proces wytwarzania oprogramowania
  • Rozwój i utrzymanie środowiska programistycznego
  • Współpraca z zespołem developerskim w ramach prac projektowych
  • Wdrażanie klastrów Openshift/OKD i tworzenie obrazów Docker

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT lub pokrewne)
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość systemów Linux (RedHat/Centos), Openshift/OKD, Kubernetes, Docker

  • Pierwszy projekt na 6 m-c z możliwością przedłużenia współpracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach kontraktu B2B
  • Dodatkowy pakiet benefitów wraz z możliwością odbywania szkoleń i uczestnictwa w konferencjach
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego jak i umiejętności technicznych