Podgląd oferty

  • Miejsce pracy: mazowieckie, pomorskie
  • Miasto: Warszawa lub Gdańsk
  • Specjalizacja: Infrastruktura Rozwój oprogramowania

W obecnej chwili dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy produktowej oferującej swoje usługi dla branży wydawniczej, poszukujemy osób na stanowisko:

DevOps Engineer

Nr Ref: MJ/Devops/GD-WAW/119

Zadania:

  • Realizowanie zadań z zakresu procesów CI/CD, release managementu oraz zarządzanie środowiskiem w oparciu o metodyki zwinne
  • Zarządzanie środowiskiem skonteneryzowanym w oparciu o Dockera
  • Zarządzanie aplikacjami webowymi również w ramach infrastruktury opartej o chmurę AWS i Azure
  • Automatyzacja procesów z wykorzystaniem narzędzi automatyzujących
  • Monitorowanie i diagnostyka aplikacji napisanych w Javie i Node.js jak i wsparcie zespołów developerskich
  • Realizacja własnych inicjatyw w ramach prac projektowych

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w obszarze DevOps w szczególności procesy CI/CD, środowiska skonteneryzowanego oraz znajomość metodyk zwinnych
  • Umiejętność programowania idealnie w Javie i JavaScript oraz umiejętność diagnozowania i monitorowania aplikacji w Javie i Node.js mile widziana
  • Praktyczna znajomość przynajmniej części następujących technologii: Docker, Python, Ruby, Jenkins, Bamboo, TeamCity, Windows, Linux, Ansible, IntelliJ, GIT, Jira

  • Długofalową współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość pracy nad flagowym produktem firmy w ramach dużej, międzynarodowej organizacji
  • Dodatkowy pakiet benefitów pozapłacowych wraz z dodatkowymi udogodnieniami na terenie biura
  • Atrakcyjną lokalizację biura na terenie Gdańska lub w centrum Warszawy (jedna lokalizacja do wyboru)