W chwili obecnej dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwarowej, będącej czołowym dostawcą rozwiązań IT m.in. dla branży wydawniczej, administracji publicznej, czy opieki zdrowotnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Digital Analyst

Nr ref.: PM/12/19/DA/WWA

Zadania:

  • Dokonywanie analiz środowiska internetowego na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing i rozwój produktów
  • Ścisła współpraca z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce
  • Konfiguracja i stały monitoring ruchu w sklepach internetowych, proponowanie zmian zwiększających sprzedaż
  • Konfiguracja Google Analytics oraz Google Tag Manager na potrzeby projektów
  • Wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager
  • Przygotowanie raportów z wykorzystaniem Google Data Studio

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data Studio
  • Znajomość SQL na poziomie minimum podstawowym
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform
  • Znajomość narzędzi Marketing Automation

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • Szereg benefitów (Karta Multisport, opieka medyczna, karta lunchowa)
  • Elastyczne godziny pracy