W obecnej chwili, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej produkty i realizującej projekty IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

ECM Team Manager

 Nr ref. GD/ECM/01/20/WAW

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży oraz nadzorowanie realizowanych projektów Enterprise Content Management;
  • Nadzorowanie pracy podległego działu Konsultantów oraz Project Ownerów oraz rozwój struktury działu;
  • Wsparcie Konsultantów i uczestnictwo w spotkaniach sprzedażowych z kluczowymi Klientami;
  • Prowadzenie i zarządzanie kluczowymi projektami sprzedażowymi i wdrożeniowymi;
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad realizacją projektów ECM;
  • Koordynacja działań i współpraca z zespołem wdrożeniowym ECM podczas realizacji projektów;
  • Rozwój portfolio produktów i usług w obszarze ECM;

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim;
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz obszarze ECM;
  • Wykształcenie wyższe IT;
  • Znajomość zagadnień z obszaru BPMN, UML, SharePoint oraz OCR;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych;
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Zorientowanie na wynik oraz zaangażowanie i samodzielność w działaniu;

Klient oferuje:

  • Bezpłatna opieka medyczna (pakiet rodzinny);
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Samochód służbowy;
  • Udział w szkoleniach produktowych oraz managerskich
  • Współpracę na podstawie umowy o pracę z rozwiniętym systemem premiowym uzależnionym od wyników sprzedaży i dostarczanych projektów;